صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/27 9:57
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شدهفروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


اطلاع از مسافت بين شهرها از طريق پيامک

فرستنده Bandar در تاريخ 2008/3/22 14:05:34 (7745 بار خوانده شده)

  به گزارش خبرخودرو ، مسئول مرکز اطلاعات راههاي وزارت راه و ترابري گفت: سامانه پيام كوتاه اين مركز با شماره 3000141 آماده ارائه مسافت راهها به مسافران نوروزي است.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، محمد رضا علامي افزود: هموطنان در هر نقطه از كشور که قصد اطلاع از مسافت مسيرهايي با مبدا و مقصد مشخص را دارند مي توانند با ارسال پيام کوتاه به شماره يادشده از مسافت مسير مورد نظر مطلع شوند.
وي در ارتباط با نحوه ارسال پيامک به اين شماره گفت: هموطنان پس از نوشتن پيش شماره تلفن شهر مبدا(کد) بايد يک فاصله گذاشته و سپس پيش شماره تلفن شهر مقصد را نوشته و به شماره 3000141 ارسال کنند.

وي افزود: پس از مدت کوتاهي جواب به صورت پيامک براي فرستنده پيام ارسال مي شود.

وي تصريح کرد شماره تلفن 141 نيز علاوه بر اعلام آخرين وضع راهها ،مسافت و شهرهاي واقع در مسير را در اختيار کاربران قرار مي دهد.

صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
14 کاربر آن‌لاين است (13 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 14

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد