صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/27 10:04
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکار



واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شده







فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


اسامی کاندیداهای ثبت نام شده مجلس هشتم در سطح استان

فرستنده taymaz در تاريخ 2008/1/20 23:20:00 (6394 بار خوانده شده)
حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا:
حسین رفعتی، غلامرضا پیچک، علی اصغر احمدی، محمد حسین علی اصغری، حمید قاسمی فیض آبادی، مصطفی سبطی، عبداله میراکبری، جعفر رائیجی، عاطفه پهلوان، سید عباس حسینی، غلامرضا امینی، عارف صالحی، حسین امیرخانی، سیدهادی حسینی، جمشید نیرومند، سید مظفر حسینی، محمود ربیعی، سید سبحان حسینی ( نماینده کنونی)، عبدالحسین ناصری، رحمت اله سوقی، حسین قجری، محمد علی کمانگری، غنی چوگان، سید کاظم مفیدی، قدسیه آبشناس، سید علی طاهری، عبدالناصر ایزدی، محمود سوقی، سید علی حسینی، علی قدس مهدوی، محمد شادفر، اصغر گشتاسبی، رضا جلالی


سید رسول عقیلی، مختار زرگرانی، اصغر اسلامی، حامد چیت ساز، قربان روشنی، علی رضائی، حسن ثناگو، علی تجری، رسول نظری، مراد تمسکنی، حسین خشنودی فرد، سید حسین رضوانی، احمد چراغعلی، حسن چیت ساز، فرهاد توشنی، نسرین طاهری، صادق داداشی، جواد کبیر، هاجر خاتون عامریان، شهباز روحانی، عباس شاطری، محمدرضا میری، نقی دلیری، نصرت اله مشکوری، قاسم کیا موسوی، علیرضا چورلی، عشرت صلاحی، مرتضی رضا زاده، آرش دیوسالار، حسین عجم حسینی، محمد شیخ الاسلامی، محمد درویشی و جمشید بهرامی.

حوزه انتخابیه گنبد کاووس:
علی خسروی، داوود آورند، امان محمد اسکندرنژاد، عبدالرحیم انگیزه، عائشه اونق، دایان ایگدری، آنا محمد بدراق، حکیم بیرامی ایگدر، سید مراد پژمان، نوروز زینال پور، آمان قلیچ شادمهر، طاهر سارلی، نقدی گل چشمه، رسول صلاحی، قرجه طیار، سلیمان عباسی، علیرضا رحمانی، عبداله رستگار، عبدالستار خرمالی، بهروز حاجی قادری، یوسف چپرلی، غلامرضا جوینی، عزیز قلی پور، ایوب قزلجه، عبدالجلیل مرجانی، یوسف محمدی، احمد مراد پور، جواد نظری، مهدی نورانی، محمد نفس آتابای، محمد قلی مارامائی( نماینده کنونی )، بایرام گلدی برمک ( نماینده کنونی مینودشت و کلاله )، صفری، پرویز کریمی، رجب پیرا، نورمحمد جعفری، محمد رضائی، حکیم گلدی زاده، مجید رحیمی، عبدالکریم سودی، قاسم اله نی، کمال غراوی، وهاب قزلجه و ملاعاشور قاضی.

حوزه انتخابیه بندرترکمن،بندرگز و کردکوی:
سید مراد اونق، محمد حسن ایرجی، عبدالباقی اشرفی کلته، یوسف بسنجیده، آنه محمد شاه نظری، عبدالحکیم فیروزی، غفارعلی عسکری، سید احمد علوی، حسین علی فندرسکی، نوروز کیاء، صفرمحمد آرخی، حسین گودرزی، حسین علی رجب نژاد، یوسف علی رستمانی، عبدالناصر رفعتی، عبدالحمید قربانزاده گوکلانی، حمید منوچهری، سید کریم حسینی، محسن خواجه دنگلانی، فتانه سوادکوهی، وجیه اله عسکری، مهرداد فرزاد، بهروز اردلانی، محمد قلی ایری ( نماینده کنونی)، فائزه روح افزا، رمضان ملاح، حسین علی گرجی، قربان شهریاری، عبدالخالق عباسی، احسان شریفی، مجتبی جمالی، حسین احمدی، ابوالقاسم کیاء، محمد جواد نظری مهر، محمد رحیم محمدی، محمد حسن هراتی، محمد قراوی، امید شکری، سید مهدی عابدینی و نازمحمد ولی پور.

حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان:
غلامعلی کوهساری، اسفندیار مقانلو، اسماعیل علی بیکی، محمد باقر مجتهد، مهدی برزمینی، محمدعلی حسین نژاد، حبیب اله طاهری فر، محمدرضا عجم، عباس عراقی، محمد خاندوزی، غلامرضا وطنی، حسن سعیدی، محمد بای، محمدرضا بای، احمد نصرتی، سید احمد باقری رامیانی، حسن آشکار، علی اکبر صفری، حسن تجری، عباس حق پرست، مراد علی منصوری( نماینده کنونی)، عیسی امیدفرو حمیرا میر فندرسکی.

حوزه انتخابیه مینودشت و کلاله:
سلیمان تنومند، رجب کسلخه، نوراله مرادی، احمد معاونی، علیرضا مصطفی لو، پیغمبرقلی آرین، ایوب بدراق نژاد، یغمور قلی زاده، مجید میر، علیرضا عبدالهی، حسین خان احمدی، عبدالحمید نورالدین، عبدالغفور تقانی، محمد پقه، عبدالحمید دین، شاه نظر چرابین، ابراهیم کریمی، علی مهری، ساره پسرکلو، فریدون سرگزی، خلیل سعدی، علیرضا گرایلی، بابا جهانی، اسماعیل سیدی، عیاسعلی عرب، رمضانعلی برزمینی، جبار نوری، عبدالکریم رجبی، جواد عرب، سید نجیب حسینی، علی شاهمرادی، عباس آریان پور، علی اکبر عرب، حمیدرضا میری، عطا قرائی، طهماسب بیگدلی، معصومه جهانی، یوسف قزلسفلو، عبدالجلیل صفری، ابوطالب قره چماقلو و اکرم محمدی.

حوزه انتخابیه علی آباد کتول:
سید حسن سیدی، اسداله قره خانی ( نماینده کنونی)، علی حاتمی، علی پهلوان، میثم زنگانه، علی اصغر زنگانه، اسماعیل دیلم، محمد کیخا، مجید دهنو خلج، جواد عسکری، امید زمانی، اسماعیل شفیع آبادی، اراز زنگانه، مینو مینای، غلامرضا نجفی، احمد زنگانه، عین اله علاء، علی اصغر ابراهیمی، محمد مهدی شریعتی، عیسی محسنی، اصغر ایمانی، محمدرضا محمدخانی، حبیب جهان تیغ و محمد وطنی.

به نقل از دانشجویان ترکمن 

صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
2 کاربر آن‌لاين است (2 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 2

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد