صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/27 10:03
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شدهفروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


دانلود فونت نستعلیق/ SP1 Office 2007 و SP3 Windows XP

فرستنده ebi در تاريخ 2007/12/28 12:20:00 (8608 بار خوانده شده)

کمپانی مایکروسافت بالاخره نسخه کامل و نهائی SP1 بسته نرم افزاری آفیس 2007  را منتشر کرد. مایکروسافت بر طبق سیاست سبقت و پیش دستی گرفتن، بدون هیچ هیاهو و اطلاع رسانی خاص، پیوندهای مرتبط به دریافت فایل SP1 Microsoft Office 2007 را فعال ساخت. گفتنی است که این نسخه رسمی و ویرایش نهائی می باشد. همچنین همراه با عرضه SP1 آفیس 2007، سرویس پک 3 ویندوز XP نیز با عنوان Release Candidate 1 منتشر گردید. شایان ذکر است که نسخه های با عنوان RC در جدول زمانی تولید نرم افزارهای مایکروسافت، نزدیک ترین ویرایش به نسخه نهائی محاسبه می شوند.اگرچه سرویس پک 3 عرضه شده برای Windows XP از آزمون beta درآمده است اما همچنان نسخه ای قابل اطمینان نمی باشد. علاقه مندان به دریافت و نصب این محصولات می توانند از پیوندهای زیر استفاده کنند.

"عرضه آزاد فونت نستعلیق از سوی شورای عالی اطلاع رسانی از زمان راه‌اندازی تاکنون با استقبال گسترده‌ای از سوی مردم مواجه شده و تا سطح ده  هزار دانلود از این فونت انجام شده است . فونت نستعلیق ارائه شده در حال حاضر نسخه نخست آن بوده و استقبال نیز فوق تصور بوده است و در موارد مختلف از آن استفاده می‌شود

دانلود فونت نستعلیق:                                                                                     http://www.scict.ir/Portal/File/ShowF ... 4-8818-c1a4f9c71081 
دانلود: Microsoft Office Suite 2007 (SP1) Service Pack 1
دانلود:Microsoft Windows XP Service Pack 3 SP3 Release Candidate 1 - beta

صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
2 کاربر آن‌لاين است (2 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 2

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد