صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/27 10:07
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شدهفروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


دستيار ويژه رييس جمهور چهارشنبه در گمیشان و آق قلا

فرستنده taymaz در تاريخ 2014/12/2 19:50:00 (1247 بار خوانده شده)
تصویر کوچک شدهحجت الاسلام علي يونسي دستيار ويژه رييس جمهور در امور اقوام و اقليت هاي مذهبي چهارشنبه مهمان گميشاني ها مي شود .

علي يونسي دستيار ويژه رييس جمهور در امور اقوام و اقليت هاي مذهبي صبح روز چهارشنبه 12 آذر ماه ساعت 9 صبح به شهرك صنعتي سيمين شهر مي رود و محصول كارخانه لبنياتي ميانكاله گلستان ( با نام تجاري آشوراده ) را افتتاح خواهدكرد.
يونسي همچنين ساعت 10 صبح در كانون دانش آموزي گميشان با علما ، نخبگان، خانواده شهدا و ايثارگران و مسئولين شهرستان ديدار و در جريان مسائل و مشكلات آنان قرار خواهد گرفت.
بر اساس گزارش خبرنگار ما یونسی چهارشنبه بعد از ظهر هم با حضور در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر آق قلا با مردم این شهر دیدار خواهد کرد.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
3 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 3

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد