صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/27 10:07
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شدهفروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


معاون رییس جمهوری از کارخانه تعمیرات واگن شمال در بندرترکمن بازدید کرد

فرستنده taymaz در تاريخ 2014/12/2 19:20:00 (864 بار خوانده شده)
تصویر کوچک شدهمعاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری عصر سه شنبه از تنها کارخانه تعمیرات واگن باری شمال کشور در بندرترکمن از توابع استان گلستان بازدید کرد.

به گزارش ایرنا دکتر 'شهیندخت مولاوردی' که در نخستین روز از سفر هیات دولت به استان گلستان در شهرستان ترکمن حضور یافت در جریان فعالیت ها و مشکلات تنها کارخانه تعمیرات واگن شمال کشور قرار گرفت.
دکتر مولاوردی که به نمایندگی از رییس جمهوری به شهر بندرترکمن رفته است، در این بازدید به کارگران و دست اندرکاران کارخانه تعمیرات واگن باری شمال کشور قول داد تا مشکلات این واحد صنعتی را به استحضار رییس جمهوری و هیات دولت برساند.

کارخانه تعمیرات واگن باری بندرترکمن تنها واحد از این نوع در شمال کشور است که در زمینی به وسعت 60 هکتار راه اندازی شده و به دلیل برخی مشکلات هم اکنون با 10 درصد ظرفیت کار می کند.

این واحد صنعتی در سال های نه چندان دور دارای حدود 600 کارگر بوده که هم اکنون کارگران این واحد صنعتی به 50 نفر رسیده اند و انتظار می رود با راه اندازی راه آهن ایران (اینچه برون) - ترکمنستان - قزاقستان، این واحد نیز رونق گیرد.


صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
3 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 3

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد