صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/21 20:15
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شدهفروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


مطالبه اصلی از هیئت دولت توسعه زیرساختهای گلستان است

فرستنده taymaz در تاريخ 2014/11/26 22:10:00 (664 بار خوانده شده)
تصویر کوچک شدهمعاون برنامه ریزی و امور اشتغال استاندار گلستان گفت: مطالبه اصلی گلستان از هیئت دولت توسعه زیربنای گلستان است.

علی مرگدری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با تلاش هشت ماهه و با مشارکت شورای معاونان، شورای تحول راهبردی، بخش های مختلف غیردولتی و کارشناسان برنامه هایی که قرار است در سفر دولت ارائه شود تدوین شد، برنامه های متنوعی در نظر گرفته ایم تا دولت حق انتخاب داشته باشد و اولین مطالبه ما هم پروژه های زیر بنایی است.

وی افزود: پروژه های زیر بنایی، زیرساخت های توسعه استان هستند و در این سفر به عنوان اولین پروژه ها به دولت ارائه می شود که راه آهن اینچه برون و گرگان – مشهد و آزادراه ها و بزرگراه ها و پروژه های آب و فاضلاب شهری و پروژه های نیمه تمام از مهم ترین این طرح ها هستند.

وی با بیان این که ردیف امور زیربنایی در قالب برنامه ها، طرح ها و بخش های مختلف پیگیری می شود، گفت: بخش دوم برنامه هایی که در این سفر ارائه می شود امور اقتصادی است که توسط بخش غیردولتی و با مشارکت وتلاش جمعی و با مدیریت استاندار اتفاق می افتد و در این طرح ها قابلیت های جدید استان هم دیده شده است؛ برنامه های این بخش را تا حد ممکن در وزارتخانه های مختلف پیگیری کرده ایم.

مرگدری بیان کرد: برای بخش اقتصادی سرمایه گذاران مختلف دعوت شده اند و بحث پروژه های نیمه تمام و تسهیلات سرمایه در گردش هم جزو امور اقتصادی محسوب می شود.

معاون استاندار گلستان در امور برنامه ریزی و اشتغال تصریح کرد: بخش سوم برنامه های ما در سفر پروژه های خاص و ویژه است که از مطالبات به حق مردم است و از جمله حزیره آشوراده جزو این پروژه های خاص محسوب می شود.

وی افزود: جزیره آشوراده مشکلاتی داشته است که با پیگیری ها برخی از این مشکلات حل شده است و فضا در حال حاضر برای اینکه دولت هم ورود به این پروژه داشته باشد مهیا است؛ اعتقاد داریم که دولت هر تصمیمی برای این پروژهه های خاص بگیرد خوب است.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
4 کاربر آن‌لاين است (4 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 4

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد