صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/27 10:08
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شدهفروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


نشست جوانان گمیش تپه با اعضای شورای شهر

فرستنده taymaz در تاريخ 2014/11/26 23:20:00 (1079 بار خوانده شده)
تصویر کوچک شدهبا هماهنگی حوزه مشاور جوان فرمانداری گمیشان با حضور اعضای شورای شهر گمیش تپه و جوانان فعال با هدف بررسی و تبادل نظر در مسائل جاری شهر برگزار گردید.

مشاور جوان فرماندار نقش شوراها را در بالا بردن مشارکت مردمی بسیار پر اهمیت دانست و افزایش ارتباط و تعامل جوانان و سایر فعالان جامعه با مسئولان و به خصوص شورای شهر را در تقویت مشارکت و اعتماد اجتماعی مهم برشمرد. ذوقی در این جلسه از منتخبین مردم درخواست کرد که به اطلاع رسانی و آموزش جوانان در خصوص ظرفیت های خوداشتغالی و شیوه های کسب و کار در منطقه اهمیت دهند و آمادگی مشارکت حوزه جوانان در این زمینه را اعلام کرد.
همچنین در این نشست جوانان به بیان ایده ها، پیشنهادات و سوالات خود پرداختند.
در ادامه جوده ای رئیس شورا فعالیت ها و پیگیری های صورت گرفته در خصوص پروژه بازار ماهی فروشان، بازار فروش دام، میدان ورودی شهر توضیح داد و از اجرای روکش آسفالت خیابان اصلی( از کلانتری تا میدان شهرداری) خبر داد. وی در خصوص شورایارها گفت که این افراد انتخاب شده اند و از تشکیل کمیسیون های تخصصی با حضور شورایارها و جوانان متخصص در آینده نزدیک خبر داد . همچنین پیگیری نظام مهندسی شهرستان توسط جوانان را امری طبیعی و لازم عنوان کرد.
در این نشست با توجه به سفر ریاست محترم جمهوری در هفته آینده به استان، جهت حضور پرشور جوانان و سایر مردم در مراسم استقبال عمومی تاکید شد.


تصویر کوچک شده


تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
3 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 3

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد