صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/27 10:06
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شدهفروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


نخستین جلسه شورای مشورتی جوانان شهرستان گمیشان برگزار شد

فرستنده taymaz در تاريخ 2014/11/7 17:10:00 (840 بار خوانده شده)
تصویر کوچک شدهنخستین جلسه شورای مشورتی جوانان شهرستان گمیشان با حضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشدارمرکزی ،کارشناس و مشاور امور بانوان و جمعی از نخبگان و جوانان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندارگمیشان ، ضمن بیان فلسفه قیام امام حسین (ع) و ابعاد شخصیتی ایشان از حضور نخبگان و جوانان با دیدگاههای علمی و راهگشا ابراز خرسندی نمود، وی به تاریخچه شهرستان از نظر رونق اقتصادی، سطح فرهنگ و دینداری مردم در آن زمان اشاره کرد و نقش سرمایه های انسانی و اجتماعی را برای تغییر و توسعه شهرستان مهم برشمرد ، آقای ضمیر قابلیت ها و ظرفیت های موجود در هر جامعه مانند نخبگان مورد اعتماد، دلسوز و تصمیم ساز را از مصادیق سرمایه اجتماعی عنوان کرد وحضور نخبگان و جوانان متخصص در شهرستان را مایه مباهات دانست و در ادامه شش برنامه تحرک بخشی گمیشان،که در توسعه و پیشرفت شهرستان میتواند موثر واقع گردد را بصورت مختصر برای حاضرین بیان نمود.
فرماندار گمیشان در پایان، حمایت خود را از سایر فعالیتهای جوانان در حوزه های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، تشکیل سازمانهای مردم نهاد و فعالیت های اقتصادی با حضور سرمایه گذاران و سایر اقشار جامعه اعلام کرد و خواستار تداوم جلسات منظم با حضور جوانان و استفاده از ظرفیت های بالقوه فکری و ایده های موثر جوانان و نخبگان گردید.
درادامه جلسه ذوقی مشاور جوان فرماندار نیز ضمن ارائه برنامه ها و تبیین وظایف جوانان به تشکیل کمیته های تخصصی و اتاق فکر جوانان اشاره و بر مشارکت حداکثری جوانان در تمامی حوز های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی تاکید کرد.
دراین نشست، تعدادی از جوانان و فعالان این حوزه به نمایندگی از سایر شرکت کنندگان ،در زمینه های مختلف اعم از ورزشی،اوقات فراغت جوانان،اشتغال و معضلات شهری به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند .

تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
3 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 3

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد