صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/27 9:59
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شدهفروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


وزیر آموزش و پرورش به گلستان سفر می‌کند+ افتتاح چندطرح آموزشی در گرگان، گنبد، گمیشان

فرستنده taymaz در تاريخ 2014/10/2 20:10:00 (789 بار خوانده شده)
تصویر کوچک شدهمدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش برای افتتاح چند طرح آموزشی و بررسی وضعیت آموزشی استان گلستان شنبه ۱۲ مهرماه به این استان سفر می‌کند.

محمدرضا وطنی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان، اظهار کرد: با حضور وزیر آموزش و پرورش صبح روز شنبه یک مدرسه 6 کلاسه در شهرستان گنبدکاووس به بهره برداری می‌رسد.
وی افزود: سازمان نوسازی و تجهیز مدارس برای ساخت این مدرسه 700 ملییون تومان هزینه کرده و بقیه با مشارکت خیرین مدرسه ساز تکمیل شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان تصریح کرد: یک مدرسه 6 کلاسه نیز با حضور وزیر آموزش و پرورش در شهرستان گمیشان به بهره برداری می‌رسد که این مدرسه را خیرین مدرسه ساز احداث کردند.
وطنی گفت: ظهر روز شنبه نیز یک مدرسه 12 کلاسه با حضور وزیر آموزش و پرورش در شهرستان گرگان افتتاح می شود که برای ساخت آن حدود یک میلیارد و 100 میلیون تومان هزینه شده است.
وی افزود: جلسه شورای آموزش و پرورش استان گلستان نیز روز شنبه با حضور وزیر آموزش و پرورش در استانداری گلستان برگزار می‌شود.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
14 کاربر آن‌لاين است (13 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 14

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد