صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/21 20:17
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شدهفروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


معاون استاندار گلستان: بودجه مناسبی برای ساماندهی سواحل استان گلستان تخصیص داده شده است

فرستنده taymaz در تاريخ 2014/10/2 17:50:00 (728 بار خوانده شده)
تصویر کوچک شده
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان صبح امروز در دیدار با مدیران و مسئولان فرمانداری شهرستان بندرگز، گفت: بودجه مناسبی برای ساماندهی سواحل استان گلستان در شهرهای بندرگز، بندرترکمن و گمیشان تخصیص داده شده است و مرحله نخست این بودجه برای ساماندهی سواحل به گلستان پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرگز ، علی‌اصغر طهماسبی اظهار کرد :طرح ساماندهی دریا برای نخستین بار توسط استانداری گلستان به وزارت کشور ارائه شده و اجرایی می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان از برگزاری نخستین کارگاه آموزشی فرمانداران سه استان گلستان، خراسان شمالی و سمنان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این هفته به میزبانی استان گلستان به عنوان استان پایلوت در کشور در این زمینه خبر داد و تصریح کرد: نگاه دولت به مقوله آموزش بسیار روشن است و به منظور توانمندسازی نیروها و کارکنان دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی، دوره‌های آموزشی مناسبی برگزار می‌شود.

طهماسبی گفت: جایگاه فرمانداری یک جایگاه حاکمیتی است و در رأس همه دستگاه های اجرایی شهرستان قرار دارد و همه مسائل سیاسی، امنیتی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، گردشگری و غیره شهرستان باید توسط کارشناسان فرمانداری‌ها رصد شود.

وی افزود: نظارت دقیق و عمیق فرمانداری‌ها بر فعالیت ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان، سبب آشنایی بیشتر این دستگاه‌ها بر امور اجرایی و مأموریت‌های محوله آن‌ها می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اظهار کرد: استان گلستان جزء غنی‌ترین استان‎های کشور از لحاظ منابع خدادادی است.
طهماسبی با بیان اینکه بحران مدیریت و استفاده نشدن بهینه از ظرفیت‎ها سبب شده تا استان گلستان به یکی از محروم‎ترین استان‎های کشور تبدیل شود، افزود: باید از ظرفیت‎های موجود استان در راستای تولید ثروت، افزایش بهره‎وری و ایجاد اشتغال استفاده شود.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
4 کاربر آن‌لاين است (4 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 4

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد