صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/27 10:01
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شدهفروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


مشاور جوان فرماندار شهرستان گمیشان منصوب شد

فرستنده taymaz در تاريخ 2014/9/30 20:30:00 (829 بار خوانده شده)
تصویر کوچک شدهطی حکمی از سوی امانگلدی ضمیر ، فرماندار شهرستان گمیشان آقای آنه بردی ذوقی به عنوان مشاور امور جوانان فرماندار منصوب شد.

" آنه بردی ذوقی " دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی ، از کارشناسان جوان فرهنگی و هنری آموزش و پرورش گمیشان و معاون پرورشی و معلم ورزش مدارس شهرستان گمیشان می باشد.
گزینه های تصدی مسئولیت مشاور جوان فرمانداری ها، از سوی فرمانداران به حوزه مشاور جوان استانداری معرفی و پس از موفقیت آنان در مصاحبه تخصصی، حکم آنان از سوی فرماندار صادر می شود.

پایگاه اطلاع رسانی گمیشان نیز انتصاب بجا و شایسته آقای آنه بردی ذوقی را تیریک گفته و این اقدام ستودنی فرماندار شهرستان گمیشان را ارج نهاده و آن را حرکتی رو به جلو در راستای استفاده از نیروهای جوان و فعال جامعه می دانیم .

تصویر کوچک شده
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
1 کاربر آن‌لاين است (1 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 1

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد