صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/21 20:15
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکار



واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شده







فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


استاندار گلستان حکم مدیرکل دفتر اقتصادی استانداری را صادر کرد

فرستنده taymaz در تاريخ 2014/9/18 16:30:00 (796 بار خوانده شده)
تصویر کوچک شدهاستاندار گلستان با صدور حکمی یوسف بسنجیده را به عنوان مدیرکل دفتر اقتصادی و بین المللی استانداری منصوب کرد.

به گزارش ایرنا حسن صادقلو با صدور حکمی ضمن ابلاغ پست سازمانی مدیرکل دفتر اقتصادی استانداری گلستان نوشت: امید است با اتکال به خداوند متعال در اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی و تحقق اهداف و سیاست های دولت جمهوری اسلامی و بهره گیری از تجربیات ارزنده در تنظیم برنامه و برقراری تعامل سازنده با عناصر سازنده درون و برون سازمانی موفق باشید.
استاندار سال قبل 'یوسف بسنجیده' را به عنوان سرپرست اداره کل امور هماهنگی اقتصادی و بین الملل استانداری گلستان منصوب کرده بود.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری متولد شهرستان گمیشان و نماینده دوره سوم مجلس شورای اسلامی از حوزه‎ انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان بوده است.

وی دانش آموخته مهندسی برق گرایش قدرت از دانشگاه فردوسی مشهد است و سوابق مدیریتی همچون سرپرست برق و مکانیک معدن بزرگ و ذغال‎سنگ کرمان، مدیره پروژه آهن قشم، مدیرعامل شرکت ره‎آورد قشم، عضو هیئت مدیره شرکت نورد بندرعباس و رییس کمیته مناقصات، مدیره فنی نیروگاه گازی نما (بندرعباس) را در کارنامه فعالیتی خود دارد.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
3 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 3

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد