صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/27 10:03
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شدهفروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


چراغعلی: پنج شورای شهر برتر استان گلستان معرفی شدند

فرستنده taymaz در تاريخ 2014/9/13 21:10:00 (782 بار خوانده شده)
مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری گلستان گفت : شوراهای برتر گلستان معرفی شدند که شامل شوراهای اسلامی شهرهای علی اباد کتول، کلاله، گالیکش، سرخنکلاته و گرگان می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا چراغعلی، بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران استان، گفت: با توجه به فرا رسیدن دومین سالگرد فعالیت دوره چهارم شوراهای اسلامی عملکرد یک ساله شوراهای اسلامی شهرهای استان بر اساس شاخص های معین بررسی و پنج شورای اسلامی شهر بعنوان شوراهای برتر استان مشخص گردیدند.

چراغعلی افزود: به منظور پاسداشت خدمات و زحمات تلاشگران عرصه خدمت عمران و ابادانی شوراهای اسلامی شهرهای برتر استان مشخص و از مهندس مروتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مورد تقدیر قرار گرفتند.

وی خاطر نشان کرد: در پایان سال اول فعالیت دوره چهارم شوراها شوراهای اسلامی شهرهای علی اباد کتول کلاله گالیکش سرخنکلاته و گرگان بعنوان پنج شورای برتر استان مشخص شدند.

وی در ادامه افزود: اعضای شوراها از انجا که برخاسته از بطن جامعه هستند مردم را در فعالیت ها و اقدامات خود فراموش نکرده و ضمن اطلاع رسانی عملکرد به انان در جهت جلب مشارکت انان و برگزاری جلسات دوره ای در محلات اختصاص وقت های مشخص به ملاقات مردمی و ...را مدنظر داشته باشند .

مدیرکل شهری استانداری گلستان همچنین ارائه خدمات بیشتر به شهروندان به صورت الکترونیک فعال و به روز نگه داشتن سایت های اطلاع رسانی شهری تشکیل کمیسیون های تخصصی انتخاب نمایندگان شوراها در محلات را خواستار شد
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
2 کاربر آن‌لاين است (2 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 2

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد