صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/27 9:58
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شدهفروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


پنج پروژه ملی راهسازی گلستان در انتظار منابع مالی خارجی است

فرستنده taymaz در تاريخ 2014/9/13 21:10:00 (696 بار خوانده شده)
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: برای تکمیل عملیات اجرایی پنج پروژه ملی راهسازی استان، به حدود هشت هزار و 700 میلیارد ریال منابع مالی از محل فاینانس خارجی (اعتبارات خارجی) نیازمند هستیم.

علی بخش رستمی ' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این پروژه ها شامل بزرگراه نوکنده به جنگل گلستان، بهسازی و چهاربانده کردن محور آق قلا به گنبد، بهسازی راه شاهرود به محور شمال (آزادشهر- شاهرود) ، بهسازی محور رامیان - شاهرود و بهسازی محور کردکوی – بندرترکمن است.

رستمی با اشاره به اینکه براساس پیوست یک قانون بودجه، پیگیر تامین این منابع هستیم، افزود: به رغم وجود تنگناهای مالی اما تلاش شده که با رایزنی و پیگیری های مکرر و برای ایمن سازی و توسعه راه های استان، بخشی از عملیات پروژه های مذکور را از طریق منابع ملی و استانی اجرا کنیم اما برای تکمیل آنها به فاینانس های خارجی نیز نیازمندیم.

و خاطرنشن کرد: این نوید از سوی وزارتخانه داده شده که از محل اعتبارات تملک دارایی و دیون، منابع مالی برخی از پروژه های راهسازی تامین شود که امید است، تحقق یابد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان با بیان اینکه پروژه های یاد شده دارای اعتبارات ملی هستند، گفت: راه، ابزار توسعه است و هر استانی که بتواند راه بیشتری به مراکز اقتصادی داشته باشد به توسعه نزدیک تر خواهد بود.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
14 کاربر آن‌لاين است (13 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 14

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد