صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: ۱۳۹۳/۶/۱ ۹:۰۲
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
تنها جزیره ایرانی دریای خزر محصور در امواج سیاسی‎کاری
تنها جزیره ایرانی دریای خزر محصور در امواج سیاسی‎کاری
تصویر کوچک شدهجزیره زیبای «آشوراده» با بی‎مهری برخی مسئولان و سیاسی‎کاری‎های رایج، برای هموطنان ناشناخته و برای ساکنان گلستان نیز در حد یک اسم همچنان مغفول مانده است.
چند قایق شکسته و مستعمل، خانه‎های مخروبه و خالی از سکنه، بوته‎های بلند گیاهان خودرو، آثار به جا مانده از بیمارستان و کلیسایی که روس‎ها در جنگ دوم جهانی در این جزیره ساخته بودند شمایل تنها جزیره متروک و خالی از سکنه دریای زیبای خزر را تشکیل می‎دهند که روزگاری قرار بود به قطب گردشگری تبدیل شود.


شرایط متقاضیان مسکن مهر

فرستنده taymaz در تاريخ ۱۳۸۶/۷/۱۳ ۱۹:۰۰:۰۰ (20938 بار خوانده شده)

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان گلستان به اطلاع کلیه هم استانی های گرامی می رساند که متقاضیان مسکن مهر علاوه بر دارا بودن شرایط زیر لازم است ابتداً در  سایتhttp://www.golestantavon.ir ثبت نام نموده تا در فرصت تعیین شده توسط شرکتهای تعاونی مسکن مهر شهرستانهای محل سکونت دعوت شده تا ضمن پرداخت سهم آورده نسبت به تکمیل مدارک مورد نظر اقدام نمایند .شرایط متقاضیان دریافت مسکن مهر و خصوصیات مسکن و تسهیلات :


1- متقاضی و افراد تحت تکفل وی فاقد مسکن یا زمین ملکی بوده و قبلا از هیچ یک از امکانات دولتی مربوط به تامین مسکن شامل زمین و یا واحد مسکونی و یا تسهیلات یارانه ای خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشند.حداقل مبلغ مورد نیاز برای یک واحد مسکونی 20 میلیون تومان می باشد
2- متقاضی متاهل یا سرپرست خانوارباشد .
3- متقاضی توان پرداخت حداقل 6 میلیون تومان آورده را داشته باشد. در صورت نداشتن آورده امکان مساعدت از محل صندوق تعاون وجود دارد.
4-  در صورت محدودیت زمین اولویت در مرحله اول با کسانی است که درآمد وی از دو برابر حداقل حقوق(400 هزار تومان) بیشتر نباشد. و همچنین توسط شرکتهای تعاونی ملاکهای اولویت بندی اعلام می گردد . و بزودی در این سایت به اطلاع می رسد .
5- متقاضی باید حداقل دارای 5 سال سابقه سکونت در شهر محل تقاضا باشد.( برای مهاجرین از شهرهای بزرگ این مدت به یکسال کاهش یافته و برای کارمندان دولت که باستناد حکم دستگاه مربوطه منتقل می شوند سابقه سکونت ملاک نمی باشند.)
6- حداکثر متوسط زیربنای ساختمان در هر مجموعه 75 متر مربع می باشد.
7- در شهرهای بالای یک میلیون نفر جمعیت در شهرکهای اقماری متقاضی می باشد.
8- مبلغ تسهیلات بانکی 140 میلیون ریال بوده و شرایط بازپرداخت 15 ساله و به شیوه پلکانی می باشد .
9- مبلغ 10 تا 20 میلیون ریال تسهیلات بانکی برای آماده سازی و تسطیع زمین واگذارشده تعلق می گیرد و شرکت تعاونی نیز موظف است تا معادل این تسهیلات را بعنوان سهم آورده تامین نماید .شرایط جدید خرید و فروش مسکن مهر
http://www.gomishan.com/modules/news/article.php?storyid=1842
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
9 کاربر آن‌لاين است (8 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 9

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد