صفحه اصلی اخبار گالری عکس مقالات ارسال عکس ارسال مطلب اعضا سایت جستجو تماس با ما
دوست عزیز، به سایت اطلاع رسانی گمیشان خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!
امروز: 2017/7/27 9:59
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
مقالات جدید
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
نگاهی به تاریخ ترکمنها و ترکمنستان تا استیلای روسها/فروزان معین
تصویر کوچک شدهفروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد پانزده کشور جدید از جمله‌ شش کشور مسلمان در آسیای مرکزی و قفقاز پدیدهء نوینی را در جغرافیای سیاسی منطقه و جهان ایجاد نموده است.منطقهء گستردهء جمهوریهای تازه استقلال یافتهء آسیایی که پس از فروپاشی ابرقدرت‌ شرق،پا به عرصهء سیاسی جهان گذارده‌اند که مورد توجه خاص‌ کشورهای منطقه و جهان قرار گرفته است،از یک سو باعث جلب‌ توجه بسیاری از محققان به مسائل مربوط به این کشورها،و از طرف‌ دیگر سبب جلب حکومتها برای استفاده از منابع طبیعی و پتانسیل‌ قدرت کار و سرمایه‌گذاری در منطقه شده است.


ظرفیت کاروانهای عمره سال 87 تکمیل است/ تکلیف ثبت نام متقاضیان عمره فعلا مشخص نیست

فرستنده taymaz در تاريخ 2007/9/12 19:00:00 (3309 بار خوانده شده)
یک مسئول در سازمان حج و زیارت گفت: تصمیم گیری در خصوص آغاز مجدد ثبت نام از متقاضیان عمره مفرده هنوز مشخص نشده است اما امیدواریم با برگزاری جلسات مختلف در آینده ای نزدیک به نتیجه برسیم

عبدالله نصیری مدیر کل روابط عمومی سازمان حج در گفتگو با خبرنگار مهر درخصوص آغاز مجدد ثبت نام عمره افزود: با توجه به تعداد زیاد پشت نوبتی های عمره ، ظرفیت کاروانهای اعزام زائران به عمره برای سال 87 از هم اکنون تکمیل است به همین دلیل در صورت آغاز مجدد ثبت نام نیز متقاضیان باید پشت نوبت بمانند . وی ادامه داد: بزودی جلسه ای درخصوص تصمیم گیری برای ثبت نام از متقاضیان عمره برگزار می شود که امیدواریم در این خصوص به نتیجه برسیم .
نصیری از اعزام حدود 600 هزار زائر ایرانی در طی 6 ماه به عمره خبر داد و خاطر نشان کرد : اعزام زائران به عمره روز گذشته به پایان رسید و آخرین گروه نیز عازم عربستان شدند که این افراد در تاریخ بیستم ماه مبارک رمضان به کشور باز می گردند.
مدیر کل روابط عمومی سازمان حج و زیارت تاکید کرد : از سوی سازمان حج و زیارت و کاروانهای مجاز ، در حال حاضر به هیچ وجه ثبت نام و اعزامی به عمره صورت نمی گیرد.
صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
آخرین اخبار
افراد آنلاین
14 کاربر آن‌لاين است (13 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 0
مهمان: 14

بیشتر...
طراحی و میزبانی : شرکت ایلیاد گنبد